مراجعه کننده محترم  قبل از ورود به سامانه نوبت دهی، موارد ذیل را به دقت مطالعه فرمایید:

  ساعات کار بیمارستان همه روزه بجز روزهای تعطیل در شیفت صبح از ساعت 7 الی 13 و در شیفت عصر از ساعت 14 الی 18 می باشد .
 
  ضروری است نوبت دهی اینترنتی صرفاً با مشخصات و اطلاعات بیمار انجام شود و هنگام ثبت بیمه دقت شود که دفترچه بیمه متعلق به خود بیمار باشد .(( در صورت مغایرت مشخصات ثبت شده یا بیمه ثبت شده با بیمار هزینه پرداختی غیر قابل عودت خواهد بود )) 
 
  در صورت نداشتن دفترجه بیمه ارائه کارت ملی بیمار به صندوق بیمارستان الزامی است .
 
  در حال حاضر نوبت دهی اینترنتی جهت اتباع خارجی و نوزادانی که تازه متولد شده و فاقط کد ملی هستند، امکانپذیر نمی باشد . (( جهت ثبت نوبت لازم است بصورت حضوری و روزانه ساعت 7 صبح به صندوق بیمارستان مراجعه نمایند ))
 
  در نوبت دهی اینترنتی کل مبلغ ویزیت براساس نوع بیمه و آزاد دریافت می گردد . در صورت عدم حضور در موعد مقرر نوبت خود مبلغ واریزی با کسر جریمه(25% مبلغ ویزیت آزاد ) قابل عودت می باشد .(( مبلغ در حساب شما تا زمان مراجعه بعدی باقی می ماند )) 
 
  امکان کنسل کردن نوبت تا سه روز قبل از نوبت بدون کسر وجه وجود دارد . (( چنانچه زمان کمتر یا مساوی سه روز باشد یک چهارم مبلغ ویزیت آزاد به عنوان جریمه کسر و مابقی مبلغ قابل عودت می باشد))
 
  در صورت کنسلی نوبت باید از قسمت پیگیری نوبت ، نوع دریافت خود را اعلام نموده و چنانچه مایل به برگشت وجه به حسابتان می باشید باید اطلاعات حساب خود را ( شماره حساب ، نام حساب و نام بانک ) را وارد نمائید .
 
  امکان تعویض پزشک تا شب قبل از نوبت وجود دارد .((پرداخت هزینه مابه تفاوت تغییر تخصص پزشک (متخصص یا فوق تخصص) و در صورت کمتر بودن مبلغ هنگام حضور در کلینیک مبلغ به شما عودت می شود))
 
  ضروری است 24 ساعت قبل از مراجعه به بیمارستان نوبت خود را مجدداً چک نمایید و از ثبت نوبت خود اطمینان حاصل نمائید .
 
 در صورت کنسل شدن نوبت از سوی بیمارستان به شماره موبایل ثبت شده در پذیرش پیام ارسال می شود (( شما می توانید در خصوص دریافت حضوری مبلغ(مراجعه به صندوق بیمارستان) و یا واریز به حسابتان (مراجعه به قسمت پیگیری نوبت سایت بیمارستان ) تصمیم گیری نمائید . ))
 
 هنگام مراجعه به بیمارستان مستقیماً به صندوق بیمارستان مراجعه نموده و کارت معاینه خودرا دریافت نمائید. 
 
 برای نشان دادن کلیه جواب آزمایشات ، تصویربرداری ها وسایر اقدامات پاراکلینیکی خود ظرف مدت 5 روز از آخرین ویزیت نیازی به گرفتن نوبت نمی باشد . در غیر اینصورت باید مجدداً نوبت گیری فرمایید .
 
 وقت دهی فقط مربوط به ویزیت می باشد و شامل نوبت آزمایشات ، سونوگرافی و سایر اقدامات پاراکلینیکی نمی باشد .
 
 امکان نوبت دهی اینترنتی از ساعت 23:15 تا 00:15 بامداد مقدور نمی باشد و نوبت هر روز تا ساعت23:15 روز قبل امکانپذیر می باشد .
 

ورود به سیستم رزرواسیون
با خشنودی در مسیر بهبودی

مراجعه كننده گرامی از حضور و حسن انتخاب شما در جمع خانواده بزرگ بيمارستان شفا مفتخريم. بدون ترديد بيمارستان شفا از گذشته تا كنون با هدف تامين رضايت مراجعين محترم و خانواده های ارجمند آنان در راستای تحقق اين مهم بوده است.

اميد است كه لايق محبت بيكران شما عزيزان باشيم.   

افزایش رضایت مندی ، ارتقای بهره وری